Show More

Всі викладачі та інструктори автошколи мають атестати спеціаліста з підготовки водіїв, відповідну освіту і великий досвід роботи.

Завдяки проходженню теоритичної частини по авторській методиці Володимира Саліхова, відсоток здачі екзаменів в ТСЦ учнями автошколи Серна-2000 значно вище ніж в середньому по іншим автошколам. 

Ми впевнені, що прийшовши навчатись в Автошколу Серна-2000, та приклавши трішки своїх зусить - "Ти здаси сам"!

Бо гарна теоретична і практична підготовка учнів гарантує стовідсотковий допуск до іспитів на посвідчення водія у Територіальному сервісному центрі (ТСЦ), крім того у нас відсутні внутрішні екзамени, які в інших автошколах часто є методом отримати більше коштів з учня. 

Великий відсоток учнів до нас приходят навчатись по рекомендаціям друзій чи знайомих, що також є знаковим показником якості навчання. 

Чекаємо Вас на начання!

Поїхали!
Відгуки:
  • «Училась в данной школе год назад и не жалею, что выбрала именно Серна 2000.
    Если вы хотите не просто купить корочку, а именно научиться понимать и разбираться в ПДД, управлять автомобилем, то автошкола Серна 2000 — отличный выбор.»

Юлия

 

  • «О данной школе - только позитивные отзывы. Выбрали ее вместе с мужем по рекомендациям знакомых как школу, где действительно качественно учат и сдают экзамен без взяток, и не прогадали. Пришли в декабре 2014 года в уже действующую группу (отстали на 6 занятий) - с помощью видеолекций без проблем догнали весь материал. В феврале 2015 сдали экзамен, с первого раза и теорию, и практику (к слову, теория 20 вопросов из 20). Огромное СПАСИБО Салихову В.М. (лекции) и Гудкову А.А. (вождение). Побольше учеников школе "Серна 2000" и водителей с честными правами на дорогах!»

Екатерина.

 

  • «Очень толковая автошкола! На теоретических занятиях (преподаватель Владимир Салихов) разбираются реальные дорожные ситуации. Весь материал уникальный, прикладной и полезеный (не тупое чтение правил)! Мой инструктор, Олег Шаргородский, "вставил мне руки в плечи" и реально научил ездить!!!! Огромный плюс - нутренних экзаменов нет!!! Все экзамены в ГАИ сдала с первого раза! Спасибо преподавателям!»

Виктория

  • «Я також вчився в цій школі, ще в 2010-му. Про пана Володимира Саліхова можна розказувати багато цікавого, він специфічний викладач =) Але чудово вкладає теорію в голови учнів, і дає реальні рекомендації учням, якщо вони невпевнені в теорії. У нього дуже гарний курс!» 

Роман.

© 2020. Автошкола Серна-2000

  • Instagram Basic Black
  • Facebook Basic Black
  • YouTube Basic Black