Умови навчання

  Курс навчання складається із 22 занять у вечірній групі та з індивідуальних уроків водіння. В період карантину навчання проводиться віддалено. 


Тематичний план уроків знаходиться тут.

 Після закінчення теоритичної та практичної частини навчання учень отримує електронне свідотсво про закінчення автошколи та отримує можливість скласти іспит в Територіальному Сервісному центрі МВС. 
   Теоретичний іспит в ТСЦ кандидат у водії складає на комп'ютері: 20 хвилин, 20 питань і не більше двох помилок, щоб скласти іспит успішно.
 Іспит з водіння складається після успішної здачі теорії, Автомобіль - той же, на якому проводилося навчання (механічна чи автоматична коробка передач - немає різниці).

 

 

Ми впевнені "Ти здаси сам!" 

Уроки водіння

 Практичне навчання починається вже через тиждень після початку навчання. Графік занять погоджується зі спеціалістом навчання водінню автомобіля.
Кількість занять необмежена, до повної підготовки! Варто пам'ятати, що протягом:
 1 - 5 заняття: учень опановує техніку керування, звикає до габаритів автомобіля, вчиться витримувати безпечний інтервал; 
 6 - 10 заняття: учень починає бачити засоби регулювання дорожнього руху (знаки, розмітка, світлофори), намагається контролювати швидкість, дистанцію, інтервали, починає виконувати Правила, але ще часто потребує підказки інструктора;
  11 - 15 заняття: учень вже добре засвоїв техніку керування автомобілем, під час руху сам контролює швидкість, дистанцію, інтервали, сам виконує Правила, рухається в різних умовах, проїзджає перехрестя з мінімальними підказками інструктора, відпрацьовує різні способи паркування;
  16 - 20 заняття і більше: учень відшліфовує вміння керувати автомобілем (вміння переходять в навички), вчиться швидко аналізувати дорожні обставини, опановує абетку котраварійного водіння, самостійно приймає рішення (втручання інструктора мінімальне, за крайньої необхідності).

Вартість та оплата

 Мінімальна вартість навчання: Теорія та практика в Автошколі Серна-2000 складає 7000 гривень. Із них вартість теоритичної частини 4000 грн, вартість мінімальної кількості занять з водіння від 3000 грн (Все залежить від обраного автомобіля, та від кількості занять). 

 Вартість теоритичної частини можна оплатити частинами, вартість уроків водіння оплачується інструктору з водіння в кінці кожного заняття. 

 

  Кожне індивідуальне практичне заняття триває 90 хвилин (тобто 2 академічних години по 45 хвилин). Кількість занять визначається учнем.

            Документи

Для реєстрації в електронних базах Головного сервісного центру та організації іспиту учень має надати Автошколі:

1) копія паспорта: перша, друга сторінки та сторінка зі штампом реєстрації.
2) копія індивідуального податкового номера;
3) копія сторінки закордонного паспорту (за наявності), де вказазані прізвище та ім'я латинецею.
4) чотири фотокартки на документи;
5) медична довідка водія (форма 083/o, категорія В).

Теорія

   В період карантину, для безпеки учнів в першу чергу, теоритичне навчання проводиться віддалено. 

 Лише в автошколі Серна-2000 Теорія викладається не по Тестам чи Правилам дорожнього руху, а за авторською методикою Володимира Саліхова, викладача з досвідом більше 25 років, автора навчальних посібників: "Как избежать ДТП""Правила дорожнього руху в малюнках". 

 Велика увага на теоритичних заняттях надана небезпечним дорожньо-транспортним ситуаціям, розглядаються їх причини, наслідки та способи уникнення. 

 На лекціях учні отримують можливість засвоїти головні особливості правил дорожнього руху в Європейських країнах та в США, що в наш час є доволі потрібним. Крім того учні отпримують можливість попрактикувати у складанні іспитів за німецькими екзаменаційними білетами (російською мовою).

Готові спробувати?

© 2020. Автошкола Серна-2000

  • Instagram Basic Black
  • Facebook Basic Black
  • YouTube Basic Black